Blog

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at) Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at) Komentarze Zaloguj Połącz z Facebookiem Rigi9 niedz., 29.

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at) Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at) Komentarze Zaloguj Połącz z Facebookiem Rigi9 niedz., 29.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Rigi9 niedz., 29 września 2019 18:25

Raport

Odpowiadać

Nie ma nic do powiedzenia! Usunąłbyś Kickla i nadal rządził!

Strona 1 z 1 ”

Dwa tygodnie po zerwaniu więzadła krzyżowego na prawym kolanie odezwała się narciarska gwiazda

Anna Veith

w Ö3 „Śniadanie ze mną” po raz pierwszy szczegółowo o jej kontuzji i planach na przyszłość.

29-latka z Salzburga spotkała Claudię Stöckl w domu w Rohrmoos w Styrii, jej kontuzjowana noga jest obecnie szynowana i nadal musi chodzić o kulach. Veith o jej obecnym stanie na Ö3: „Cieszę się, że operacja poszła dobrze i że teraz radzę sobie całkiem dobrze, mogę to dobrze poruszać, mam niewielki obrzęk i brak bólu. W wywiadzie Veith nadal mówi o cechach narciarskich: „Nadszedł czas, aby dokonać ważnych zmian w obwodzie narciarskim”.

„Nadszedł czas, aby dokonać ważnych zmian w narciarskim cyrku”

Mistrz olimpijski tak wspomina przełomowy trening z 12 stycznia w Pozza di Fassa w Południowym Tyrolu: „Wjechałem na strome zbocze i zepchnęło mnie to w dół, a kiedy skręciłem w lewo, musiałem poprawić, mocno naciskałem na narty i moje więzadło krzyżowe oderwało się od uderzeń i pozycji na nartach. Pęknął i zauważyłem, że więzadło krzyżowe pękło, w tym momencie od razu było dla mnie jasne ”. W wywiadzie z Claudią Stöckl Veith wyznała również, że jej rozpacz z powodu niedawnego niepowodzenia była ogromna, podczas rozmów telefonicznych z matką i Ona też płakała za swoim mężem Manuelem: „Emocje były ekstremalne, ponieważ wracałam na szczyt i od razu miałam wrażenie, że nie mogę dokończyć swojej ścieżki i to faktycznie najbardziej mnie zraniło. „Szukałeś również głębszego powodu nowego niepowodzenia, więc Veith na Ö3 i wyjaśnia to w ten sposób:„ Próbowałem wrócić na szczyt w slalomie gigantycznym i musisz zainwestować dużo pracy w szkolenie i Materiał testowy. Może po prostu dałem sobie za mało czasu, może po prostu chciałem za dużo w tej fazie i często jest to również powód, dla którego organizm znowu się hamuje ”.triapidix300 olx

Myśli o końcu twojej kariery

W ciągu ostatnich dwóch tygodni częściej myślała o zakończeniu kariery: „To też jest w porządku, ponieważ w głębi duszy często masz negatywne myśli i myślę, że musisz na to pozwolić, ale to nie znaczy, że zostało to postanowione . ”Ale w międzyczasie dwukrotna zdobywczyni Pucharu Świata, która również chciała, aby piosenka„ The Courageous ”zmotywowała„ Silbermond ”, znów jest pewna siebie:„ Czuję, że mogę wrócić ”. Na początku kwietnia chce mieć rozpocząć terapię celowaną i szkolenie koordynacyjne. Ostateczną decyzję, czy będzie koniec kariery, czy powrót, Veith chciałby spokojnie podjąć: „To z pewnością wydarzy się dopiero w końcowej fazie odwyku, kiedy zauważę, że znowu jest dobra kondycja fizyczna, czuję, czy to będzie trwało, czy jestem zadowolony z tego, co osiągnąłem do tej pory. Myślę, że zajmie to jeszcze kilka miesięcy ”.

Czym byłby plan B Anny Veiths?

Czy w planie B ma już na myśli przyszłość jako kierownik hotelu? Jej mąż, były snowboardzista Manuel Veith, prowadzi butikowy hotel „Arx” w Rohrmoos niedaleko Schladming, którego renowację również częściowo sfinansowała Anna Veith: „Generalnie nie robię planu B, ponieważ cała moja energia jest wkładana w plan A. . A kiedy plan A nie działa, musisz coś skończyć, aby zacząć coś nowego. Po prostu wiem, że w naszym domu jest wystarczająco dużo do zrobienia, ale nie mam pojęcia, jak mogłaby wyglądać moja konkretna praca ”- mówi Anna Veith w Ö3. Dzieci też nie są obecnie problemem: „Jestem jeszcze na tyle młoda, żeby się nie stresować. Chcemy rodziny, ale dopóki nasze życie zawodowe jest tak intensywne, planowanie rodziny będzie musiało poczekać ”.

„Chcemy mieć rodzinę, ale dopóki nasze życie zawodowe jest tak intensywne, planowanie rodziny będzie musiało poczekać”.

Ponadto Anna Veith powtórzyła krytykę gwiazdy narciarstwa Marcela Hirschera z FIS, którą publicznie wyraził zaraz po jej wypadku. Poza biegami dla biegaczy zbyt duży stres związany z terminami („Już jesteśmy porządnie szlifowani”). Veith w Ö3- „Śniadanie ze mną”: „Zgadzam się z nim, jest coraz więcej mediów, mamy coraz więcej do zrobienia poza wyścigami, ale program wyścigów nie jest dostosowywany, jest coraz ciaśniejszy. Mamy ogromne stowarzyszenie w FIS, które musi się przyjrzeć i powiedzieć: musimy również chronić sportowców, aby wystawiać na pokaz, ponieważ kiedy sportowców już nie ma, nie ma już jazdy na nartach. Najwyższy czas na wprowadzenie ważnych zmian w obwodzie narciarskim ”, ostrzega Veith:„ Najważniejsze byłoby dostosowanie kalendarza wyścigów i marketingu. Są wyścigi, na których jest zbyt mało pracowników, aby dobrze przygotować stoki, na których jest też niewielu widzów. Myślę, że ważniejsze byłoby występowanie mniejszej liczby wyścigów i sprzedawanie wyścigów, które zarabiasz w stu procentach, i przekształcanie ich w wydarzenia i uczynienie ich ponownie bardziej ekscytującymi. Obecny trend zmierza w innym kierunku, w coraz większej liczbie wyścigów, równoległych imprez w miastach, gdzie często brakuje widzów. Jeśli nie poprawisz tego szybko, jazda na nartach będzie coraz mniej interesująca ”.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Po ogromnym spowolnieniu gospodarczym spowodowanym przez

Koronawirus

-Kryzys powinien przywrócić austriackiej gospodarce solidny wzrost w kolejnym roku. Tak zakłada Institute for Advanced Studies (IHS) w nowej prognozie średniookresowej. Według obliczeń krajowych, zakłada się, że stopa bezrobocia będzie spadać tylko powoli z ponad 10 proc. W tym roku.

Eksperci uważają, że w tym roku produkt krajowy brutto (PKB) prawdopodobnie spadnie o 7,3 procent i wzrośnie o 5,8 procent z niższego poziomu w 2021 roku. W latach 2022-2024 spodziewany jest wzrost o 2,3, 1,8 i 1,6 proc. Eksperci IHS powiedzieli w czwartek, że krajowa gospodarka powinna rosnąć mniej więcej w takim samym tempie, jak w strefie euro.

© APA / Rainer Waxmann / mh / ria

Dzięki szybkiemu ożywieniu gospodarka Austrii mogłaby się w tym roku skurczyć „tylko” o 6,4 procent, powolne o 8,3 procent, przy drugiej fali koronawirusa nawet o 9,1 procent. W drugiej fali wzrost PKB zostałby spowolniony do 1,4 proc. W 2021 r., Mógłby wynieść 4,8 proc. Przy powolnym ożywieniu i 6,6 proc. Przy szybkim ożywieniu, zgodnie ze scenariuszami. Dopiero od 2022 r. Tempo ożywienia nie wykazywało prawie żadnych różnic.

Gospodarka światowa ogromnie się załamała

Pandemia Covid-19 – a zwłaszcza

Środki mające na celu ich powstrzymanie

– „spowodował najgorsze załamanie w gospodarce światowej od lat trzydziestych XX wieku”, wspomina IHS. Najprawdopodobniej najniższy punkt recesji został osiągnięty w drugim kwartale tego roku, tak więc gospodarka światowa wraca obecnie do umiarkowanego wzrostu, zgodnie z prezentacją online.

W latach 2020-24 przewidywany jest średni roczny wzrost realnego PKB w Austrii na poziomie 0,7%, po 1,9% w latach 2015-19 i 1,2% w latach 2010-14.

Kryzys „uderzył w rynek pracy”

Kryzys koronowy „w pełni uderzył” w rynek pracy w Austrii. W wyniku blokady zatrudnienie spadło, a liczba zarejestrowanych bezrobotnych ogromnie wzrosła. W wyniku wzrostu aktywności gospodarczej sytuacja na rynku pracy powinna według IHS „poprawiać się stopniowo, ale tylko powoli”. Zakładając stopę bezrobocia na poziomie 10 1/4 procent w tym roku, do 2024 roku może spaść do 8 procent. W całym okresie prognozy (2020-24) bezrobocie wynosi średnio 8,8 proc., Po 8,3 proc. W latach 2015-19.

Dlatego eksperci domagają się, aby w najbliższych latach poświęcono „wielką uwagę” rynkowi pracy. „Nieuniknione” to konwersja krótkoterminowej pracy Corona, aktywna polityka rynku pracy, na przykład w postaci sektorowych podstaw rynku pracy oraz wzmocnienie elementów szkolenia, dalszej edukacji i przekwalifikowania. Szczególny nacisk należy położyć na grupę wiekową, która wchodzi na rynek pracy w tym roku: ze względu na złą sytuację należy umożliwić młodym ludziom i młodym dorosłym, którzy nie mogą znaleźć pracy, kontynuowanie szkolenia przez co najmniej kolejny rok.

Nie skupiaj się tylko na kryzysie

Jednak krajowa polityka gospodarcza nie powinna być w pełni nastawiona na kryzys gospodarczy wywołany przez Koronę, bo byłoby to „niebezpieczne”. Wymagania reform strukturalnych, które istniały przed kryzysem, są nadal aktualne, takie jak zgodność z celami klimatycznymi lub reformy federalizmu, opieki zdrowotnej, opieki pielęgniarskiej i emerytur, aby spowolnić dynamikę kosztów.

Dalsze środki polityki gospodarczej powinny koncentrować się na wzmocnieniu sił wzrostu – na przykład poprzez większe wsparcie dla innowacji i badań. „Jeśli uda nam się wzmocnić wzrost gospodarczy, ułatwi to niezbędną konsolidację budżetu po zakończeniu kryzysu gospodarczego” – twierdzą eksperci. Wsparcie państwa dla korony jest „niewątpliwie konieczne”, aby ustabilizować gospodarkę i wprowadzić ją na ścieżkę stabilnego wzrostu w średnim okresie. Jednak spowoduje to ogromne obciążenie budżetu. Mimo to IHS zakłada, że ​​deficyt budżetowy można ponownie obniżyć do 2 proc. PKB do końca prognozy (2024 r.), Ale jest to obarczone dużą niepewnością.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Wiadomości, analizy, wyniki – postępuj zgodnie z

Wybory do Rady Narodowej 2019

żyć z.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

peter lüdin niedz., 29 września 2019 10:55

Raport

Odpowiadać

Strache i Gudenus okazali się niezrównoważeni, szybko zostali politycznie odrzuceni, a ówczesny rząd upadł. Strona prawna musi zostać wyjaśniona przez sądy. Pytanie, kto był odpowiedzialny za wideo z Ibizy, jest całkowicie uzasadnione, a pytania dotyczące filmu z Ibizy i skandalu z T. Silbersteinem wciąż tkwią w głowach wyborców. Zobaczysz to w wynikach wyborów.

Strona 1 z 1 ”

Szefowie państw i rządów państw członkowskich UE byli w stanie uzgodnić fundusz rozwoju koronnego oraz ramy budżetowe do 2027 roku. Ale czy to wystarczy dla Europy zdrowej ekonomicznie? Prawdopodobnie nie. Gościnny komentarz Christopha Leitla.

O autorze gościa Christoph Leitl, urodzony w Linz w 1949 r., Jest przedsiębiorcą, pełniącym obowiązki Prezesa Europejskiej Izby Handlowej, wieloletnim prezesem Austriackiej Izby Gospodarczej, z zamiłowania Europejczykiem także przewodniczącym Austriackiego Ruchu Europejskiego, platformy dla wszystkich proeuropejskich organizacji pozarządowych i Europejskiego Forum Młodzieży Neumarkt. / ** / # akordeon_box_623 wejście {wyświetlacz: brak} # akordeon_box_623 etykieta {kursor: wskaźnik; Blok wyświetlacza; background-color: # e9e3e3; font-weight: pogrubienie; wypełnienie: 5px 10px; } # accordion_box_623 label: after {display: inline-block; rozmiar czcionki: 10px; wypełnienie: 5px; treść: ‘\ 25B6’; } # accordion_box_623 input: zaznaczone ~ etykieta: after {content: ‘\ 25BC’; } # accordion_box_623 .accordion_box_content {max-height: 0; przepełnienie: ukryte; background-color: # e9e3e3; wypełnienie: 0 20px; box-size: border-box; przejście: wszystkie 0,5 s; } # accordion_box_623 input: zaznaczone ~ .accordion_box_content {max-height: 1000px; } # accordion_box_623 .accordion_box_content p {font-size: 15px; } # accordion_box_623 .accordion_box_content img {max-width: 100%; } / ** /

Wspaniale! Wielu oklaskiwało, że szefowie państw i rządów państw członkowskich UE potrafili dojść do porozumienia po długich i często trudnych kłótniach. To było jak kamień z serc wielu, że spór zakończył się kompromisem i że Europa już się nie zawstydziła.

Na razie w porządku. Ale czy to naprawdę dobre?

Cóż, fakt zawarcia umowy robi wrażenie. Jako Europejska Izba Handlowa wielokrotnie domagaliśmy się: szybko zamknęliście gospodarkę, proszę zróbcie teraz zamrożenie, uratujcie przedsiębiorstwa zagrożone pandemią (3 miliony z 20 milionami pracowników) i uruchomcie program odbudowy Kolej zasilana nowymi funduszami ze średniookresowych ram finansowych, które obejmują również wyjazd Wielkiej Brytanii jako współpłacącego.

Liked it? Take a second to support Preheroics on Patreon!